Pozvánka na společné akce

Pozvánka na společné akce

Milé děti a rodiče, srdečně vás zveme na společné akce naší školky, které právě probíhají, či je plánujeme v nejbližší době:

  • Akce nazvaná Sluníčkovník /probíhá dlouhodobě/ – společně zdobíme vlastnoručně vyrobenými sluníčky vrbové proutky, které najdete v květináči před vstupem do areálu MŠ z parkoviště
  • Akce Plot naší školky – /nyní probíhá sběr obrázků/prosím nakreslete veselý obrázek formátu A4, podepište jej a vložte do krabice u hl. vchodu do školky. Paní učitelky obrázky zalaminují a ozdobí s nimi plot okolo naší školky. Obrázek můžete třeba také jen nakreslit a vyfotit a poslat na email: petrakova@ms-slunicko.com. Děkujeme.
  • Akce Stezka plná úkolů s čarodějnicí Matyldou – /akce bude probíhat od pátku 30.4. do neděle 2. 5. 2021/ – děti mají za úkol splnit v doprovodu rodičů 10 čarodějnických úkolů, které jsme umístili v lesíku za penzionem u cyklostezky. Stezka bude označena červenými fáborky a úkoly rozmístěny na jednotlivých stanovištích. Ten kdo splní všechny úkoly a zašle nám fotku na email petrakova@ms-slunicko.com, se může těšit na drobnou dětskou odměnu. Odměny se budou vydávat přímo ve školce v termínu, kdy budou moci přijít do školky všechny děti, včas upřesníme a oznámíme.
  • Akce Malování Sluníčkových kamínků – /akce probíhá dlouhodobě/, prosím malujte kamínky se sluníčkem- logem naší školky, druhou stranu kamínku označte názvem MŠ Sluníčko a PSČ 289 24. Namalované kamínky umístěte kdekoliv, kde chodíte na procházku a je šance, že je tam vaši kamarádi najdou.
  • Více podrobnějších informací ke všem akcím najdete na našem facebooku MŠ Sluníčko, Milovice nebo ve venkovní vitríně před vstupem do areálu MŠ.

Děkujeme všem, kteří se zapojí, těšíme se na společnou zábavu! Vaše Sluníčko

Zanechte komentář